Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középiskolai szintfelmérőre...

Középiskolai szintfelmérőre miket nézzek át?

Figyelt kérdés

Május 6-án írjuk. Jó vagyok angolból, de ez egy nagyon erős suli, és nem akarom magam lejáratni. :)


Érdekelne, melyik igeidők fognak benne hangsúlyozottan szerepelni. Lesz-e benne feltételes mód, módbeli segédigék használata, esetleg passzív szerkezet?

Esetleg szövegkiegészítés, feleletválasztós tesztek, mondatalkatós vagy szövegértéses feladatok? Úgy néztem néhányban még levél vagy fogalmazás írása is szerepel.


Bárki véleményét értékelem, aki írt már ilyen szintfelmérőt, és elmondja mik szerepeltek benne, illetve mit tanácsolnátok annak, aki nemsokára írja :)



2013. ápr. 27. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudjuk, hogy milyen dolgok lesznek benne? Ahany iskola annyi szintfelmero. Gyakorlatilag barmi benne lehet, amit eddig tanultatok.

Amugy ezeknek a szintfelmeroknek pont az lenne a celja, hogy a valodi tudasodat lemerje. Viszont igy, hogy megmondtak mikor lesz, igy nem az igazi. Ugyis annak sikerul a legjobban aki a legtobbet keszul ra. Tok ertelmetlen dolog.

2013. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egész eddigi anyagot
2013. ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, hogy előnyhöz jussak, és én már tudjam mi van az ilyenekben. Csak mi nagyon le vagyunk maradva, több mint egy évvel... Nem is rendelt a suli nyolcadikos könyvet angolból, így azt sem tudom, hogy "hivatalosan" már mit kéne tudnunk. Ennek ellenére folyamatosan tanulgatom az angolt egyrészt, hogy pótoljak, másrészt pedig tényleg érdekel a nyelv :)
2013. máj. 1. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!