Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van a spanyol "choni" és...

Van a spanyol "choni" és "cani" jelzőknek magyar megfelelője?

Figyelt kérdés

#spanyol #kifejezés #choni #cani
2013. máj. 11. 20:42
 1/5 anonim válasza:
41%
Ajanlok egy blogot ahol sok mindenrol olvashatsz: [link]
2013. máj. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, te tényleg szánalmas vagy. Kíváncsi lennék, hányadik felhasználónevedet tiltották már ki, amit csak azért hozol létre, hogy velem szórakozhass. Látom, ez az új törzshelyed, miután a szótár oldaláról kitiltottalak. Nem gondolod, hogy kicsit unalmas vagy? Nem baj, majd egyszer megunod, ha elfogyott az összes e-mail címed...
2013. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es:

Azt hiszem, ezt a válszt nem nekem szántad. Tekintve, hogy még soha nem kérdeztem ilyen témában, az oldalról sem tiltottak ki és ez az elsö és egyetlen e-mail cím amivel regisztrálva vagyok.

2013. máj. 12. 12:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen nem neked szántam, hanem az első válaszolónak. Arra is képes, hogy feltesz egy spanyolos kamukérdést, amire ő is tudja a választ, csak azért csinálja, hogy belőlem kiprovokáljon valami választ.


De akkor már válaszolok is érdemben.


A "choni" jelentése kb. 'plázacica', esetleg 'hülye liba' (giccsesen öltöző buta nő). A "cani" gondolom "cañí" akar lenni, jelentése 'cigány', mint melléknév.

2013. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. máj. 12. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!