Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyveket ajánlanátok,...

Milyen könyveket ajánlanátok, melyekkel a felsőfokú olasz nyelvvizsgára felkészülhetnék?

Figyelt kérdés
Origo nyelvvizsgára szeretnék majd menni felsőfokon. Főként a szóbeli részéhez lenne szükségem egy könyvre.
2013. máj. 13. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


:)Nekem az angol és orosz változata van meg.Az angol abszolút bejön.(Az oroszban még ennyire nem mélyedtem el,de az se tűnik rossznak)

2013. máj. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volare (Olasz nyelvkönyv)


meg bármilyen avanzato-s könyvet:

pl Magari! Libro + 2 CD Audio (corso di

lingua e cultura italiana intermedio

e avanzato)

Grammatica avanzata della lingua italiana

Ascolto avanzato

vagy Gyakorlókönyv az olasz szóbeli nyelvvizsgához. Közép- és felsőfok


és minél több eredeti újságcikket, könyvet, weboldalt fordítanék/olvasnék, zenét, műsort hallgatnék...

2013. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

C1 szint Írásbelihez: Alessandra Latino – Marida Muscolino: Una grammatica italiana per tutti 2

T. Marin: Ascolto Avanzato + CD

T. Marin: La Prova Orale 2

Katerin Katerinov : La lingua italiana per stranieri /corso superiore/

Doró Gézáné Kovács Mónika: 1000 olasz tesztkérdés

Szóbelihez: T. Marin: La Prova Orale 2 Minden szintű vizsga írásbeli és szóbeli felkészüléséhez ajánljuk a következő CD- vel ellátott kiadványokat: Ogonovsky Edit- Paróczai Anna, / Novantanove 99 situazioni solite ed insolite per praticare l'italiano. Olasz feladatgyűjtemény a beszédkészség fejlesztéséhez fiataloknak érettségi előtt és után,/ Budapest, Eötvös József Könyvkiadó, 2004 Bulinszky Marianna- Horváth T. Krisztina, /Esami comunicativi in italiano. Készségfejlesztő gyakorlókönyv az olasz nyelvvizsgákhoz és az új érettségihez/, Budapest, Editio Mediterranica, 2004 Hallás után értés gyakorláshoz ajánljuk: http://learn- italian.blogspot.com/ Olasz rádiók: [link]

[link]

#olaszradiok

2013. máj. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mentettem.... én is.


Grazie mille!

2014. febr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!