Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egymagam megtudom tanulni az...

Egymagam megtudom tanulni az angol nyelvet, Érdemes belekezdenem, vagy mindenféleképpen forduljak tanárhoz?

Figyelt kérdés

Szerintem csak elhatározottság kérdése!!

Rengeteg anyag áll a rendelkezésre, az internetnek köszönhetően. Az ellengethetetlen hangos szótárról nem is beszélve.


De azért kíváncsi vagyok más véleményére is.


2009. okt. 2. 09:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetséges, de nagy a hibalehetőség. Iszonyat szorgalom kell hozzá! Egyébként pedig az angol "eleje" nagyon könnyű, de később bedurvul a helyzet. Szerintem az önálló tanulás nagyon jó dolog, ráérsz akkor kérdezni, amikor beletörik valamibe a bicskád. Aztán szerintem, ha már egy szintre eljutottál, és úgy érzed, hogy alapos a tudásod, azért menj el egy tanárhoz, aki helyre tudja tenni a dolgokat, ha kell. Vagy a legtöbb nyelviskolában vannak ingyenes szintfelmérők, talán arra is érdemes elmenni. Itt a neten is rengeteg segítőkész ember van, olyanok is, akik profik angolból.

Szóval, én azt mondom: hajrá!!!!

2009. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges. de mindenképp angol nyelvű műsorok sorozatok, filmek nézését ajánlom. amit csak tudsz angol nyelven nézz. pl a kedvenc sorozatodat vedd meg vagy töltsd le és nézd angolul. és emellett persze szavak tanulása meg nyelvtan. ha elszánt vagy akkor biztos sikerül, de sok időbe telik.
2009. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a sok jó tanácsot!!

szerintem belevágok, veszíteni nem fogok semmit :)

2009. okt. 2. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!