Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc B2 angol szóbeli, mire...

Telc B2 angol szóbeli, mire érdemes odafigyelni? Hogy készüljek az egyes részekre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem témakörönként a szavakat nézd át. Esetleg gyakorlatképp valakivel elpróbálni a vizsgát, ha nem jársz előkészítőre. A vizga amúgy egyszerű és rövid. Tavaly végeztem el.
2013. máj. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te milyen prezentációs, vita és szervezés-témákat kaptál?
2013. máj. 18. 01:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 2 éve csináltam, a Telc-es gyakorlókönyvben lévő összes szóbeli témára készítettem magamnak vázlatát. Végül közel sem olyan témát kaptam (talán volt vmi valóság show-val kapcsolatos, hogy milyen álmaim háza... többire nem emlékszem). Az a lényeg, hogy folyamatosan beszéljél. Én meg voltam róla győződve, hogy megbukok, mert úgy éreztem hülyeségeket mondok és csak az stimmelt, hogy pofáztam egyfolytában. És talán 2 pontot veszítettem:D A nyelvtan sem olyan lényeges, nem kell bonyolult igeidőket használni, csak az egyszerűbbeket, amivel könnyen ki tudod fejezni magad. Sok sikert!:)
2013. máj. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*vázlatot
2013. máj. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem prezentációs az iskola-rendszer volt, a szervezés az valamilyen tábor megtervezése, vitára nem emlékszem! :)
2013. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!