Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 hét felkészülési idő elegend...

3 hét felkészülési idő elegendő egy középfokú angol nyelvvizsga letételére (telc típusú)?

Figyelt kérdés
Kicsit félek tőle(másodikos vagyok gimiben),angolos osztályba járok.Nyárra tervezem a nyelvvizsgát és előtte 3 hétig kell járnom nyelvtanfolyamra(csoportos).Szerintetek ez elegendő idő?És mennyire nehéz?
2013. máj. 18. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 1p készülés nélkül 90% felé tettem le, biztos vagyok benne hogy volt oylan is, aki hónapokat készült és mégis megbukott.


Attól függ mennyire tudsz angolul most és milyen komolyan készülsz rá. TELC aztán végképp nem nehéz szerintem szóval, ha ténylegesen van középfokú tudásod, akkor szeritnem nem lesz probléma, max. nem lesz 100%, de a 60%-t biztos összeszeded (ha meg van a megfelelő tudás mögötte!).


Innentől kezdve kérdezd inkább a tanárodat, akinek esetleg fogalma is van arról, hogy állsz angolból.

2013. máj. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ha előtte is megfelelően tanultál. Én speciel 5 napos intenzív felkészítésen voltam előtte (vizsga szombaton volt azt hiszem, én meg hétfőtől péntekig jártam) még 2 gyerek+ a tanárom társaságában. Simán meglett. :) Bár nem a legmagasabb százalékkal, de még 9.-es voltam, és nem volt túl nagy szókincsem, meg féltem is. :)
2013. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
2. válaszoló, mit rejtett az intenzív felkészülés? Milyen feladatokat csináltatok?
2013. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat,én a szókincstől tartok nagyon
2013. máj. 19. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!