Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az írásbeli állam vizsgám...

Az írásbeli állam vizsgám elégtelen lett. Így nem mehetek szóbelizni. Az írásbeli államvizsgát komolyan nem lehet megpróbálni mégegyszer? Azt mondták nekem, hogy következő félévben próbálhatom csak meg újra.

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok szomorodva. Minden tárgyam megvan, a szakdogámat is elfogadták. Már csak az írásbeli és a szóbeli államvizsga kellene.

2013. máj. 21. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor a tanulmányaid meghosszabodnak

(fél évvel) Az legyen a legnagyobb baj-


Majd jobban felkészülsz legközelebb

2013. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csak s sikertelen vizsgarészt kell megismételni. De az ismételhető államvizsgák száma véges, erre oda kell figyelni. Tanulmányi és vizsgaszabályzatban kell az erre vonatkozó részt felkeresni. Ha túl sokszor nem sikerül az államvizsga, akkor minden elvész.

Diákigazolványra nem leszel már jogosult, mert abszolutóriumod van, matricát nem kapsz már. A mindenki számára kötelezően fizetendő társadalombiztosítást is fizetned kell magad után, ha dolgozol, ha nem.

Ha diákhiteled van el kell kezdened a törlesztést az abszolutórium megszerzését követő negyedik hónap első napjától.

Legmagasabb végzettséged pedig továbbra is az érettségi, vagy szakmai vizsga. Az abszolutórium nem végzettség csak igazolás. Esetleg munkaügyibe lehet menni, de nem tudom van-e értelme, mert ha még nem dolgoztál segélyt nem adnak.

Sok sikert a következő vizsgához!

2013. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!