Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki TELC angol B2-n vizsgázott...

Aki TELC angol B2-n vizsgázott ma, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudtátok? Nehéz volt? Milyenre számítottatok?

2013. máj. 25. 19:55
1 2
 1/11 anonim válasza:
Írásbeli és a hallgatás szerintem könnyű volt. Elvileg a szóbeli is, csak én pont nehéz témákat kaptam.
2013. máj. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az írásbeli tényleg nem volt oylan nehéz, de nekem a hallgatás nagyon nem tetszett, mivel kb. alig hallottam azt a szar kis magnót amit behoztak, ráadásul az ellenkező sarokban ültem... jó lehet, hogy ez csak kifogás, csak abból indulok ki, hogy amúgy mindig jók szoktak lenni a hallgatásaim, és szeritnem ha normálisan hallom, akkor biztos értettem is volna a szöveget. Na midnegy, a szóbelim az viszont jó ett, csak ugye a hallgatásnak is meg kell lennie a 40%-nak... majd meglátjuk. Nekem am sztem jó témáim voltak, én azt httem, hogy nagyon spéci témák lesznek, erre oylan volt, hogy egy sportesemény, amin részt vettem, vagy egy national dish... Neked, első, milyen témáid voltak?
2013. máj. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Presentation: An accomplishment you are proud of.

Discussion: Valami dublinról és az alkoholistákról szóló szöveg, fogalmam nincs a címéről

Situation: A trip to Canada

2013. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

szerintem az írásbeli része nem volt túl nehéz, átlagos volt. a hallgatás első része viszont kegyetlen nehéz volt, majdnem mindenki szerint is akivel beszéltem utána. a levél sem volt nehéz, csak f*szság, hogy nem adnak meg címet és ezért nem írja oda az ember,és az már baj(??).

a szóbeli témák egyszerűek voltak eléggé.

2013. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az írásbrli nehéz volt
2013. máj. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na, nektek milyen lett?
2013. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
79%
2013. jún. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
85% :)
2013. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is 85 :)
2013. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 67% 14-évesen az jó?
2013. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!