Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy fórumon is mondták,...

Egy fórumon is mondták, illetve egy nyelvtanár is, hogy a TELC angol nyelvvizsga levelénél a vonalak közti részt meg lehet felezni és két sort írni egy vonalra, ugye igaz ez?

Figyelt kérdés

Elfogadják ugye ha két sor kerül egy vonalra, mert megfelezem vonalzóval.

Nem akarok új lapra menni mert akkor nem látom át a levelet és belezavarodok, a címzés is elvesz egy fél lapnyi helyet.



2013. máj. 24. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség lenne mert megy az idő és ugy se lesz szép amùgy a te dolgod :-)
2013. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg
2013. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Dafuq? Hagyjuk már az ilyen baromságokat, ha nem mondják, hogy felezd meg, márpedig nem mondják, akkor ÚGY KELL HAGYNI. De felezd csak meg, max. megbuktatnak.
2013. máj. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én anno egy sorba két sort írtam, mert a címzéssel/formalitásokkal tényleg a fele hely elment, de megadták a max pontot így is. A lényeg szerintem, hogy legyen átlátható, követhető és olvasható
2013. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!