Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Dexam szóbeli nyelvvizsgán...

A Dexam szóbeli nyelvvizsgán 58%-ot értem el, ami ugye azt jelenti hogy 1 pont kellett volna a sikeres vizsgához. Szerintetek megérné Felülvizsgálati Kérelmet írni? Esetleg valami tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 27. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én a helyedben megpróbálnám, hiszen csak 1 pont. egy nyelvvizsga amúgy sem 1-2 Ft. sok sikert hozzá ha meggondolod magad
2013. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Umm, hali te se számítottál olyan szívatós "kiselőadás" szövegre? Vagy neked a magnód lett rossz? Egyébként láthatod hogy hány pont kellett volna, a beszédértés és a beszédkészség vonalában ott vannak a pontok. 25-25 pontot lehetett rá kapni. De % alapján igen, egy pont kellett volna.
2013. jún. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát 56% lett a magnó ami ugye nem rossz. A beszédd meg 60% kínaiul tették fel a kérdést alig értettem nagyon túl stresszeltem és néha össze vissza beszéltem, szal nagyon beparáztam mikor megláttam a kiselőadás kérdését
2013. jún. 10. 15:55
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus volt az előkészítős hölgy is, kedves volt és próbálta kicsit oldani a feszültséget. A vizsgáztató is normális volt, nem emlékszek melyik szobában, eléggé artikulált. Nagyon gáz inkább az volt, hogy hirtelen nagyon alap szavak nem jutottak eszembe olykor, másik meg az előadás.. azok a témák, a partneremé is... elég gázosak voltak, magyarul se nagyon tudnék beszélni róla. :/ de nagyon elnézően pontoztak 57% lett. Nekem a magnóm ment az 94% lett. :D Hülye szövegek voltak, de szerencsére értettem őket. Azt nem annyira tudtam mit keresnek humán modulban, de ez más kérdés. :D
2013. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát úgy érzem újra menni kell. Nem hinném, hogy szóbelin elnéznének 1 pontot. Lassan meg is kell jönnie az eredménynek
2013. jún. 10. 18:51
 6/12 anonim ***** válasza:

Régen valami olyat hallottam, hogy alapból vihetsz angoltanárt szóbelire és ha nem teszed nem fellebbezhetsz... de lehet ez az írásbeliből lett kilogikázva valaki által meg egyáltalán vagy 5 éve biztos volt. (ott elutasíthatnak, ha nem nézetted meg a tanároddal)

Az írásbelid hogy sikerült? Következő alkalommal ez is biztos meglesz, ha menned is kell, most is közel volt, fel a fejjel! :)

2013. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Suliban készültem fel, ezért csak szóbeli volt. Hát igen mehetek újra ami októberbe lesz új tanév újra sport elfeledődnek a dolgok ezért para :(
2013. jún. 11. 14:40
 8/12 anonim ***** válasza:
Figyelj, nem felejtődik el annyira, amit megtanultál, elhiheted. Én már évek óta hozzá se szagoltam és vizsga előtt pár napon vettem elő. Hallásban sokat segít, ha zenét hallgatsz szöveggel illetve feliratosan nézel filmeket. :)
2013. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Másodjára összejött ?
2014. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A felülvizsgálat nem sokat ér -

El szokták utasítani

2014. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!