Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vki ért már el sikereket a...

Vki ért már el sikereket a kreatív angol tananyagaival?

Figyelt kérdés

Angolt szeretném vele elsajátítani beszéd szintjén. 15 éve tanulom már, de beszélni még mindig nem bírok, egyszerűen, ha meg kell szólalnom angolul, akkor totál leblokkolok.

Kb. hónap múlva angol területre kell költöznöm, azt írja a tananyag, h ezzel 3 hónap alatt fogok tudni beszélni középfok szinten. Vkinek már sikerült elérni-e általa bármilyen szintet ennyi idő alatt? Én nem teszem magasra az elvárásaimat, akkor is boldog lennék, ha általa végre alapfokon bírnék kommunikálni...szerintetek van rá esély, érdemes foglalkoznom vele, vagy inkább próbáljak meg egy intenzív tanfolyamra beiratkozni?



2013. máj. 26. 11:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Most olvasom a kérdésed és érdekelne, hogy mi a helyzet azóta? Én a haladó egyharmadánál járok, a kezdőt már kivégeztem, de nem igazán megy. Sokat segített nagyon, de beszélni még így sem nagyon tudok. Rengeteget hibázom a tanulás közben is, van hogy egy lapon szinte csak pár mondatot tudok lefordítani hiba nélkül.
2014. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem olvastad el az első oldalt, ha az adott gyakorlólap nem megy 80% sikerrel, nem lehet tovább menni. Szerintem kellemetlen a módszer, de a leggyorsabb. Kevés szókincset ad, szerintem a felsőfokú anyaga nem elég az alapfokra.
2019. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!