Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek fel a német...

Hogyan készüljek fel a német szintfelmérőre?

Figyelt kérdés
Hatodikos vagyok és egy hét múlva írunk német nyelvből egy szintfelmérőt melynek segítségével kettéválasztják a tagozatot. Hogyan tudnám úgy megtanulni a tananyagot, hogy bekerüljek a haladó csoportba? Miket nézzek át? Milyen fontos szavakat kéne még átnéznem hogy tudjak a segítségükkel mondatot alkotni? És milyen feladatok lesznek benne? A válaszokat előre is köszönöm :) .

2013. máj. 28. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát a szintfelmérő pont arra van, hogy kiderítsék a tudásodat. Tehát itt nem az a lényeg, hogy te hirtelen beseggelj mindent, elvégre tanulod.


De, hogy lásd miről beszélek:

Anno a suliban nekünk is volt ilyen 9.ben. Németből -semmit- nem tudtam, de mivel a szövegértésem vmiért kifejezetten jó volt, és magyarul megválaszolgattam a kérdéseket betettek a haladóba.

Más kérdés, hogy a nyelvtanom az 0 volt..

Ennek az lett az eredménye, hogy fél évkor 2-esre álltam jóindulattal, és könyörögtem a tanárnak, hogy engedjen át a kezdőbe, mert ez nekem túl nehéz...

A történet vége az lett, hogy szertornán szétszedtem a térdemet, abból szobafogság lett, abból évismétlés, aztán meg költözés, és másik suliban hála az égnek ilyen szétosztás már nem volt, ráadásul a kályhától tanultunk, így négyes lettem :D

2013. máj. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, utána visszaköltöztünk, úgyhogy utolsó évemet megint abban az iskolában töltöttem, ugyanazzal a tanárral, de most nem a haladókat vezette, hanem a kezdőket; és én választhattam, hogy hova akarok menni.
2013. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!