Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát kell...

Melyik nyelvvizsgát kell megcsinálnom ahhoz, hogy a suliban ne kelljen órákra bemenni?

Figyelt kérdés
Felsőfokú vagy elég csak a középfokú?

2013. máj. 28. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem nyelvvizsga kell, hanem osztályzóvizsga illetve érettségi
2013. máj. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tudtommal csak az érettségi ment fel,de az is csak azért mert elötte osztályozóvizsgát kell tenned, és csak akkor, ha engedélyezik, h ne járj be.
2013. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk akinek meg volt a középfokúja annak nem kellett járni.


Hiszen a nyelvvizsga simán üti az érettségit

2013. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ, akar-e abból a tárgyból érettségire menni!

Mert ha kell az érettségi (is), akkor be kell ülni az órákra

2013. máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Szóval a ny. vizsga nem helyettesíti (vagy pótolja)

az érettségit meg az óra látogatást

2013. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is megvolt a ny. vizsgám, de mivel szerettem

volna érettségit is belőle, muszáj volt bejárnom az órákra (hogy legyen jegyem)

2013. máj. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2005-ig kiváltotta a B2 nyelvvizsga az érettségit, tehát aki letette, annak simán beírták az 5-öst és nem kellett bemenni az órára.

Manapság kell érettségizni, és 4 évig bejárni. Rövidíthetsz, ha osztályozókat teszel és előrehozott érettségit, de ez felesleges procedúra, kibírod azt a heti pár órát. ha j vagy belőle, akkor legalább 1 tárgy, amire nem kell készülnöd, szintentartásnak meg tök jó.

2013. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is leírták egyik sem ment fel téged az órák alól.Ha viszont érettségizel akkor nem kell bejárnod.Nálunk pedig úgy van hogy ha van középfokú ny.vizsgád akkor osztályozót már nem kell tenni hanem mehetsz egyből érettségire.Nem tudom hogy ez így van-e máshol is.Viszont ha jó vagy angolból akkor mindenképpen csinálj előrehozott érettségit és akkor nem kell bejárnod.Én is így fogom csinálni:)És akkor így több időd lesz a második nyelvre vagy amire akarod.
2013. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!