Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen filmeket/sorozatokat...

Milyen filmeket/sorozatokat tudnátok ajánlani, amik német nyelven vannak, magyar felirattal? (ECL német B2 nyelvvizsgára készülök)

Figyelt kérdés

2013. máj. 30. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Magyar felirattal ne nézd, annak semmi értelme..

B2 szinten már értened kell a feliratot, szóval németül nézz, német felirattal akármilyen filmet. Ha magyar felirattal nézed, ne várj sok fejlődést.

Ezután meg bármelyik kedvenc sorozatodra rákeresel németül, és leszedsz hozzá német sorozatot. Előny, ha tényleg érdekel a film.

2013. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, bár szerintem magyar felirattal is nagyon jó, mert azért még nem ért mindent az ember, és kifejezéseket a magyar fordításukkal csak így lehet tanulni. Nem csak a feliratot olvasom, hanem a szövegre is figyelek. Angolból ez nekem nagyon bevált, ezért szerettem volna németből is így... :)
2013. máj. 30. 17:56
 3/3 Aromo#.# válasza:
Ez tuti ötlet! Jim szerint a világot fogok nézni németül. (:
2013. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!