Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megéri nyáron beiratkoznom...

Megéri nyáron beiratkoznom egy 50 órás nyelvtanfolyamra teljesen kezdőként?

Figyelt kérdés
Utána már nem hiszem, hogy lesz pénzem haladó nyelvtanfolyamra. Mivel tudnám szinten tartani a tudásom? Egyáltalán jó alapokat ad ez az 50 óra? Mert én utána már folytatnám önállóan a nyelvtanulást, csak az a kérdés, hogy ezzel az 50 óra alappal el tudok-e majd indulni egyedül. Köszi a válaszokat :)

2013. jún. 3. 18:22
 1/4 anonim válasza:
Az én osztálytársam megbukott és elment egy ilyen nyári intenzív német tanfolyamra és azóta jobban beszél, gördülékenyebben. De ami a nyelvtani részét illeti az pocsék. Kezdésnek én nem ajánlanám, de mindenkinek más. :) mindenesetre ha csak beszélni akarsz, akkor jó :)
2013. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) hát igen elsősorban beszélni szeretnék, a nyelvtant majd kinézem kinézem könyvből, de szerintem valamennyi abból is lesz.
2013. jún. 3. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik nyelvsuliba mentél?
2017. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevész lesz az 50 óra. Menj inkább 100-asra.
2017. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!