Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol vagy német? (bővebben lent)

Angol vagy német? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
11.-es vagyok és anglisztikára szeretnék menni. Angolból most tettem előrehozott középszintű érettségit, a választott pedig a német lesz. Ősszel fogom letenni az előrehozott emelt angol érettségit, ezért külön tanárhoz jártam. Úgy volt, hogy felsőfokú nyelvvizsgát is csinálok, de kiderült, hogy az emelt érettségi mellé úgysem adják meg még azt a pontot is. Végül eldöntöttük, hogy leteszem az emelt érettségit ősszel, utána pedig elmegyek némettanárhoz és megpróbálok letenni egy középfokú nyelvvizsgát, mert más nyelvből megadják a plusz pontot. Viszont most derült ki, hogy a külön tanárom nem tud tovább vállalni, úgyhogy el kell döntenem hogy keresek egy másik angoltanárt, vagy elkezdem a németet (9. óta tanulom, ami nem sok) . A felvételi pontok szempontjából mindkettő fontos lenne. Aki tud tanácsot adni, annak köszi! :)

2013. jún. 4. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem kezdd el a németet mindenképpen.
2013. jún. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már 2 éve tanulja!
2013. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor tegye le belőle a felsőt
2013. jún. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Angolból kell emelt szintűt tennem ősszel, németből csak középfokút de 2 év alatt nem tanultunk olyan sok mindent.
2013. jún. 5. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!