Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Keresek, letöltendő audió...

Keresek, letöltendő audió fájlt, akár programot, vagy bármilyen elérhetőséget ahol Angol/Magyar szavakat sorol és így tanít? Lentebb bővebben aki nem érti.

Figyelt kérdés

Filmekben látni hogy walkman-en vagy Mp-3 hallgatják az angol és magyar szavakat felsorolva. Pl: Madár..... Bird, Kutya..... Dog ilyet vagy akár nyelvtani szabályokat.

Lényeg hogy audió legyen.



2013. jún. 4. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:

én inkább audio-book ot aánlanék.


Ott nem csak a szavakat de a nyelvtant is tudod gyakorolni


először egyszerűbbel kezdj!

2013. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ELO nyelvtanfolyamaiban van hogy elmondják az angolt szót és mellé a magyar megfelelőjét. Persze a fájlban angol mondatok is vannak és azoknak magyar megfelelője. Ha csak az angol-magyar szótárrész kell, akkor ki kell válni azt a részt a fájlból.
2013. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ilyet keresek hónapok óta, de eddig csak a relaxa, illetve a kreatív tananyagát ajánlották nekem.

Mindkettőhöz van hangos szótár magyar megfelelővel is, és nyelvtani magyarázat is.

2013. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Találtam még egyet:

"A New Headway Elementary szójegyzék és nyelvtani összefoglaló című kiadvány szójegyzékét és hasznos kifejezéseit ezentúl nemcsak olvashatják, de meg is hallgathatják a nyelvtanulók. Az angol szavakat és kifejezéseket angol anyanyelvű teacher trainerünk tolmácsolásában hallhatják. Minden szót és kifejezést kis szünet követ, mely éppen elegendő arra, hogy megismételjük a hallottakat és ezáltal a kiejtést gyakoroljuk. Majd a magyar megfelelő következik, melynek segítségével a szó jelentése könnyedén rögzülhet. Töltsék le az mp3 formátumban található dokumentumokat és hallgassák minél gyakrabban."

Elementary:

[link]

Pre-Intermediate:

[link]

2013. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezeknek hogy van a beosztása? Alap/Közép? Vagy emelt/közép
2013. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!