Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyíregyházán keresek angol...

Rokkoskati kérdése:

Nyíregyházán keresek angol magántanárt, aki méltányos áron és hatékonyan felkészítené a lányomat a Dexam írásbeli és Origó szóbeli nyelvvizsgára. Ha van valaki, aki bevált nektek, vagy ismerősötöknek, tudtok megadni elérhetőséget? Köszi: Kati

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit konkrétabban mit jelent számodra a "méltányos ár", számokban kifejezve?

(Csak azért mert ez ugye egyénenként változó. Tényleg nem kötekedni akarok.)

2013. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanárt ugyan nem tudok mondani, csak egy tippet adni dexam írásbelihez. Én anno egyedül készültem, középiskolai tankönyven kívül az interneten megfellelhető régebbi középszintű angol érettségikből, mivel a felépítése ugyanaz, nehézségi szintje picivel a nyelvvizsga alatti. Ugyanez vonatkozik a dexam felsőfokúra is.

Origo szóbelin pedig sztem a magnós rész a legnehezebb, így azt nem árt gyakorolni.

2013. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AZ ORIGO magno valoban nehezen megy az embereknek, en a DExam szobelit javasolnam.
2013. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Zrínyis vagyok, az angol tanárom Erdei Anikó, ő nagyon jól felkészített, és úgy tudom, hogy vállal külön órákat is.


Egyébként most voltam februárban szóbelizni, az orgios volt, meglett. Most szombaton pedig megyek írásbelizni, ami DExam-os lesz:)

2013. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!