Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz (ruszisztika) szakos...

Orosz (ruszisztika) szakos bölcsészként milyenek az elhelyezkedési lehetőségek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Idén végzek az egyetemen, de szeretnék egy új szakot kezdeni, és gondolkodom egy nyelvi képzésen. Az orosz nagyon szimpatikus nekem, de nem szeretnék olyan képzésért fizetni amivel utána nem fogok tudni elhelyezkedni. Szeretném megkérdezni, hogy orosz szakot végzettek tapasztalatai szerint mennyire keresett az orosz nyelvtudás?

Legszívesebben kapcsolattartóként helyezkednék el (mondjuk multiknál), angolul és németül beszélek jelenleg. Előre is köszönöm a segítséget!



2013. jún. 5. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos elhelyezkedési esélyeid nagyon jók. 3 nyelvel már biztos hogy találsz munkát. A helyedben én a turizmusban próbálkoznék, pont ez a 3 nyelv ami ahhoz kell hogy valaki abban a szalmában jó állást találjon.

Csak saját magamból indulok ki, én idén végzet egészségügyi szervező szakon turizmus szakirányon. Sajnos vacak a nyelvérzékem. Ha 3 nyelvet (pont az a 3-at amit te tudsz) tudnák, akkor nagyon király állásajánlatok közül válogathatnék ezzel a diplomával.

2013. jún. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2013. jún. 7. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!