Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen elhelyezkedési lehetősé...

Milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak a magyar szak + finnugor szakirány elvégzése után?

Figyelt kérdés
Szeretem az irodalmat, a nyelvészetet, mindig is nagyon tetszett Finnország és a finn nyelv. Egy ilyen diplomával milyen munkalehetőségei vannak az embernek? Alapszakos diplomával el lehet helyezkedni valahol? Mesterképzésre valószínűleg már nem maradna támogatott félévem, szóval alapképzés után szeretnék már valamit dolgozni, lehetőleg nem hamburgert sütni. Magyartanár nem igazán szeretnék lenni, de például a magyar mint idegen nyelv szakirány is érdekel (nem tudom erre mennyire lenne kereslet), olyat esetleg lehet hogy azt minorként felveszem, szakiránynak pedig a finnugort, aztán később valami finn/finnugor MA-ra jelentkeznék? És onnan milyen munkalehetőségeim lennének?
2010. nov. 22. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel nagyon-nagyon kevés elhelyezkedési lehetőséged lenne. sajnálom
2010. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
51%
Biztos akard ill. lesz lehetőség de azt ne várd hogy állás hirdetésben egyetemi börzékben találsz. Olyan céget keress akiknek az anyacége finn.....
2010. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem utána elvégezhetnél egy finn-angol/német fordító mesterképzést vagy esetleg valami néprajzkutatónak tanulhatnál.. habár olyan régen tetted fel ezt a kérdést, hogy valószínűleg rég megoldódott ez a dolog. Azért másoknak talán segítettem..
2012. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!