Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami jó módszer hogy szeptem...

Valami jó módszer hogy szeptemberig megtanuljak középfokon németül?

Figyelt kérdés

A1-es vizsgám megvan már.Szeptemberig megudok tanulni középfokig?Valmi jo modszer,mert eddig is olyan nehezen ment pedig annyitt tanultam.

Aki tud valami jó teknikát kérem irja le :) fontos lenne.


2013. jún. 6. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A1-ről nem tudod felhozni B2-re szeptemberre, ha eddig is nehezen, sok tanulással értél el egy küszöbszintet, ami még alapfok sincs.
2013. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Profi tanár aki célirányosan fel tud készíteni + gyakorlás napi rendszerességgel.


De nyugtass meg hogy 2014. szeptemberére gondoltál...

2013. jún. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem decemberben kell levizsgáznom angol középfokon.

És csak júliustól tud fogadni a tanár. De megcsinálom! :)

2013. jún. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mivel mar egy hete ausztriaban vagyok es intenziv kurzusra fogok jarni jov hettol biztos megcsinalom.es igy hogy itt vagyok biztosan konnyebb is lessz.es nem 2014 szeptemberere gondoltam.csak jol jott volna par tipp ki hogyan tanul .
2013. jún. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!