Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angol nyelvtudással...

Felsőfokú angol nyelvtudással melyik nyelvet lehet 1 év (12 hónap) alatt középfokú szinten megtanulni?

Figyelt kérdés

1 év múlva kell egy középfokú nyelvvizsga az MA diplomámhoz.


Francia, német, olasz, spanyol...melyiket?


2013. jún. 6. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

egyik nyelv sem olyan ami nagyon hasonló lenne az angolhoz sajnos.

Ez a 12 hónap pedig attól is függ, hogy egy nap mennyi időt tudsz rá fordítani, mivel jársz egyetemre is, így gondolom ez nem túl sok idő.

Franciát, németet nem ajánlanám, szerintem arra nem igazán elég a 12 hónap. Esetleg olasz vagy spanyol, de talán megérdeklődhetnéd egy nyelvsulinál is ezt, nekik biztosan van tapasztalatuk, hogy melyik nyelvhez mennyi idő kell.

2013. jún. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a spanyolt ajánlom, én is azt tanultam angol után, és elég könnyen ment. Nagyon szeretem azt a nyelvet, sokkal jobb, mint az angol! :)
2013. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!