Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon félek a holnapi emelt...

Nagyon félek a holnapi emelt angol szóbelimtől. Más is ennyire parázik?

Figyelt kérdés
B2-es nyelvvizsgám meg van. De nagyon félek. 1000 questions 1000 answers cmű könyvet csak olvasgattam de nem magoltam. 67%os lett az emelt írásbelim. Annyira félek, hogy nem fogok tudni válaszolni a kérdésekre, vagy nem fogom érteni a kérdést.
2013. jún. 6. 13:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Dettó.

Én emelt érettségizek angolból szombaton, és k*rvára fosok, pláne azért, mert ma leültem tanulni, és nem éreztem hatását, mintha megtelt volna a fejem, csak sajnos nem érzem magam továbbra sem magabiztosnak. Nekem 50%-os lett sajna az írásbelim, szerintem a leveleimet eléggé lepontozták, szóval félek, hogy a vizsgáztató tanár (aki gondolom ugyanaz lesz, aki javította az írásbelim) majd szóbelin is ilyen kritikus lesz. Félek, hogy undok lesz, meg arcokat vág, és türelmetlen lesz. Nálunk középsuliban kaki volt a nyelvoktatás, kábé alapszinten mozogtunk, és egyedül készültem, szóval rejtély, meg tudok-e majd egyáltalán szólalni.... Írásbelire nem készültem sokat, de a szóbelire igen, de még sosem használtam élesben az angolomat... Szerintem amúgy a 67/ elég jó, nem kell félned.

2013. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
én olvasgatok csak és azért paráztam be, mert nem magoltam be semmit. Meg az a baj, hogy elvileg mindenről kell tudni beszélni emelten. Csak hiába tud az ember középszinten angolul, ha egy olyan szerencsétlen témát húz, amiről magyarul sincs véleménye, nem hogy angolul. Annyira félek h megbukok. Sok sikert neked! :)
2013. jún. 6. 14:13
 3/29 A kérdező kommentje:
igen, attól én is nagyon félek, hogy bunkó lesz a vizsgáztató, hadarni fog
2013. jún. 6. 14:15
 4/29 anonim ***** válasza:

Én se magolok, sajna nem is menne, bár most klassz lenne. :D

Minden nap elolvasok mindent, aztán ennyi, ennél többet szerintem nem tehetek. Csak most nem megy a tanulás, és nem értem, miért... Neked is hajrá. :)

2013. jún. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
ma elolvastam az Environment-et, de annyira nehéz. Én ezeket nem tudom megjegyezni. Amilyen szerencsétlen vagyok tuti kihúzom
2013. jún. 6. 14:19
 6/29 anonim ***** válasza:
Jaj én annak örülnék, arról sokat lehet beszélni, legalábbis arról sikerült a legtöbb dolgot megjegyeznem. Én inkább a fogyasztói társadalmat meg az emberi kapcsolatokat utálom... Annyira száraz téma mind a kettő, és erőltetett az összes kérdés. A Fashion-ről nem is beszélve. ,,Milyen gyakran mész kozmetikushoz?" ,,Milyen szolgáltatásokat kínál a fodrász?" ,,Hogy hordod a hajad?" ,,Milyen ruhákat szeretsz?" K*rva fontos témák... Nem járok, gőzöm sincs, kiengedve és az új ruhákat szeretem. Csak hát ennyi nem elég. Mondjál mindenről 5-10 mondatot. -.-
2013. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
jajjj csak ezt éljem túl :D Én a Familyt szeretném
2013. jún. 6. 14:26
 8/29 anonim ***** válasza:
Kérd az Univerzumot. :D
2013. jún. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Egyébként nyelvvizsgán az írásbelit szokták elbukni, nem a szóbelit, szóval ne parázz tényleg. :)
2013. jún. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Ja várj, elnéztem. Te is emeltezel. :D Bocs, szövegértelmezés nem megy...
2013. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!