Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek nincs kedve együtt...

Valakinek nincs kedve együtt készülni angol középfokú TELC nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Én az augusztusira mennék és keresnék valakit, aki szintén TElC-esre készül, gyakorolhatnánk együtt, főleg szóbelire gondoltam, de akár az írásbelis feladatokat is átbeszélhetnénk vagy ilyesmi.
2013. jún. 12. 15:09
 1/10 anonim válasza:
csaj vagy?
2013. jún. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eltévesztetted a kategóriát..:))
2013. jún. 13. 08:05
 3/10 anonim válasza:
szal b*zi vagy
2013. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
kár, hogy nem felsőfokúra :D
2013. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát felsőfokútól igencsak távol állok..:D
2013. jún. 13. 18:23
 6/10 anonim válasza:
Én is augusztusban megyek TELC-re, a hallott szövegtől félek nagyon. A többi jól megy, de van hogy alig értek valamit a hallott szövegből. Majd az érettségi után (holnap) minden este angol filmeket nézek, hátha úgy jobban rám ragad. Meg talán ki tudok jutni júliusban egy hónapra Angliába, az is sokat segítene. De sajnos erre most kevés az esély.
2013. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Oh hát én nagyon örülnék, ha így állnék mint te..:) Én jelenleg úgy érzem semmit nem tudok..legalábbis eleget nem..nincs olyan rész sem amiben kifejezetten erős lennék..:\ De igyekszem..:) Te először próbálod majd most?
2013. jún. 17. 21:05
 8/10 anonim válasza:

Igen, ez lesz az első. Olvass angol szövegeket, ami érdekel a neten pl. angolul nézd. Én is így tanultam meg angolul. Angolórán csak az első évben tanultam valamit. Csak az alapokat, utána már magamtól fejlődtem. Aztán elment a tanárunk (nagyon szerettem), újat kaptunk, és alig haladunk:( Pedig szívesen tanulnám komolyabban a nyelvet. Egy angolóra abból áll, hogy megcsinálunk egy feladatot (nekem kb. fél-egy perc), várunk vagy 10 percet, aztán megint 10 percig ellenőrizzük. Ezt kb. 2-3x. És annyira óvodás módon haladunk, hogy kikészít. 3 év alatt tanultunk 4 igeidőt... Németet 10 éve tanulom, az angolt 3, de angolul sokkal jobban tudok. Na jó, a németet nem tanulom 10 éve, csak bejárok órára:D Valahogy nem szimpatikus nekem az a nyelv. Már a hangzása is kikészít.


Ha a készülésben tudok segíteni, szólj és megpróbálok:)

2013. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Oh nagyon hasonló akkor a helyzet..:) Majd holnap írok akkor üzit ha nem gond, de most már fáradt vagyok és lusta..:)
2013. jún. 17. 22:13
 10/10 anonim válasza:
Szia! Én is mostanában szeretnék középfokú TELC angol vizsgát,és énis eléggé parázok:) Sok a hiányosságom,de megpróbálok minél többet tanulni,fejlődni,sok sikert neked!
2013. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!