Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet puskázni nyelvviz...

Hogyan lehet puskázni nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg hidd el.Többet ér szerintem a 30ezer vagy x ezer forintod annál, hogy lebukj a nyelvvizsgán. Legalábbis én úgy gondolom. Ha nem vagy felkészülve, akkor meg nincs ott a helyed.
2013. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Itt egy lebukás nem annyiból jár, hogy ejnye bejnye, egyes... ha lebuksz, az fegyelmi eljárást von maga után, és nem valószínű hogy a közeljövőben engednek újra nyelvvizsgázni, szóval jobban rácseszel, mint hogy tanulsz rendesen. 60%-hoz nem kell valami nagy tudás, csak gyakorlás.
2013. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
"60%-hoz nem kell nagy tudás" Igen drágám, valóban intelligens megszólalás volt ezt így általánosságban kijelenteni, hiszen végül is mindegy, hogy japán felsőfokról, vagy angol alapfokról van szó.
2013. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Tisztelt utolsó.


Ha megnéznéd a címkéket, amiket a kérdező megjelölt, láthatnád, hogy német ill. angol nyelvekről van szó.


Feltételezem, ha puskázni akar, nem felsőfokra megy.


Innentől kezdve megfelelően be van azonosítva a dolog, és kijelenthetem, hogy angol vagy német 60%-hoz nem kell nagy tudás. Puszi

2013. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
Igen, az nyilván angol-német felsőfok baromi egyszerű, nem hiszem drágám, hogy képes lennél letenni mindkettőt, kint élés nélkül.
2013. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom éles fegyverrel nem engednek be a vizsgára!...:))
2013. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Mondatelemzés egyes. Mondom NEM felsőfokra megy. Szerinted akinek puskázásra van szüksége, az felsőfokra megy??


Nyilvánvaló, hogy alap vagy középfokról van szó, csak te nem vagy képes felfogni. És középfogon a 60% nem nehéz. Többször nem mondom el.

2013. jún. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

És ha nem? Egy szóval nem írta, hogy nem felsőfokra megy, még ha kevésbé valószínű is. Ettől függetlenül baromira unintelligens megnyilatkozás kijelenteni, hogy 60%-ot könnyű teljesíteni. Hosszú évek kellett a felsőfokú angolomhoz, és nyugodtan kijelenthetem, hogy a középfokú nyelvvizsgával rendelkezdő ismerőseimmel tökéletesen el tudok beszélgetni angolul, ugyanis AZ már szint.

Ennyi erővel kijelenthetném, hogy matek érettségin 90%-ot elérni lófütty. Nekem az volt, más összetenné érte a kezét.

Nevetséges..mintha a középfokú nyelvtudás nem érne semmit.

2013. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
59%
meg minek puskázni? hogy legyen egy papírod, attól még tudásod nem lesz
2013. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

8.


Én nem vitatkozni járok ide, így nem kezdek bele, csak jó lenne, ha elhinnéd, hogy a középfokú nyelvvizsga igen is nem ér semmit... manapság bárki megszerezheti, mert tényleg nem nehéz megcsípni azt a 60%-ot. Tudom miről beszélek, van nyelvvizsgám, matekom nekem is 90%, mondjuk az sem volt nehéz, de azt aláírom, hogy valakinek az, akinek gyengébbek a képességei.


De még egy gyenge képességű ember is többszöri próbálkozásra megfogja szerezni a nyelvvizsgát, ha tanul rá, mert még egyszer és utoljára mondom el, hogy a 60% az lóf*sz. Ha megnézed, ma már mindenki angol középfokkal rohangászik, és mégsem tudnak válaszolni, ha kérdezel őket. A barátnőid kivételek, én is az vagyok, mert gondolom ők szinten tartanak. De sokak csak azért szerzik meg a "papírt", mert vagy kell álláshoz, vagy egyetemi diplomához (alapfeltétel). Szóval átvergődik magukat, de attól még nem fognak tudni angolul, mert a közép nem ad egy maradandó tudást, hacsak te nem akarod, hogy maradandó legyen.


Így igenis, azt kell mondjam, semmit sem ér. A felső az igen, az ér valamit, ezzel nem is vitatkozom. De közép az egy vicc.

2013. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!