Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék elkezdeni angolul...

Szeretnék elkezdeni angolul olvasni, valami krimire gondoltam, túl nehéz lenne? Mi ajánlott így elsőre?

Figyelt kérdés

B2-C1 szintjén állok, valahol a kettő között


Félek, egyébként, hogy ezek a boltban kapható könnyített olvasmányok esetleg gagyik, és nem bírnám őket végigolvasni :D



#angol #olvasás #angol köny
2013. jún. 15. 00:31
 1/5 anonim válasza:

stephen king! szerintem kellőképpen laza a nyelvezete ahhoz, hogy érthető,könnyen emészhető legyen, ha már az easy readerekről lempndtál, akkor szerintem érdemes belevágni. :) Full Dark,No Stars elég jó kis kötet.

have fun!

2013. jún. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem stephen king nem olyan könnyű olvasmány. Az állattemetőbe beleolvastam angolul, de elején a környék leírása, hát.. eléggé irodalmi szinten kell tudni hozzá angolul, hogy mindent megértsen az ember
2013. jún. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

az általam említett kötet novellákból áll, szerintem elég könnyen emészthető. viszont lehet, kedves kérdező, hogy érdemes lenne olyan könyvet olvasnod, amit magyarul már átnyálaztál. ha szeretsz olvasni, akkor nme hiszem, hogy gondot okoz többször elolvasni egy könyvet, pláne, hogy teljesen más élményt nyújthat angolul.


harry potter esetleg?

2013. jún. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tölts le a netről pdf et és nyomtasd ki


olyat ami szintén letölthető audiobook-ban


nekem pl. meg van így a hobbit


ne a neten nagyon sok minden fent van

2013. jún. 15. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

HP-t elolvastam, de nagyon sokáig tartott, kicsit már sok belőle :D


Stephen King-et már magyarul is ajánlották nekem, hogy jó könyv, úgyhogy talán majd azokba belenézek.

2013. jún. 15. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!