Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tanácsoltok angol felsőfok...

Mit tanácsoltok angol felsőfokú C1 TELC nyelvvizsgához való felkészüléshez?

Figyelt kérdés
Szívesen várok bármilyen tanácsot, véleményt, személyes tapasztalatot is. Érdekelne, mit mondanak azok, akiknek ilyen nyelvvizsgájuk van. Előre is köszi.

2013. jún. 16. 11:44
 1/2 anonim válasza:

Én csak a szóbeli részéhez adnék tanácsot:

Keress egy külföldi de nálunk tanuló egyetemistát (természetesen angol képzésben tanulót, nem úgy értem, hogy bölcsészeten) és beszélgessetek sokat. Nekem akkor lett meg a nyelvvizsgám, amikor egy ilyen sráccal jártam. Csak angolul tudtunk beszélni és rendszeres a találkozás, a szabadidődben is "tanulsz", összekötöd a kellemest a hasznossal. Nem tudom hány éves vagy, de pl.bizonyos szórakozóhelyeken vagy vizsgaidőszakban a kálvin téri Szabó Ervin Könyvtárban lehet ismerkedni külföldi egyetemistákkal.

2013. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ, bár még gimis vagyok, így annyira nem aktuális a dolog:) valószínűleg BBC,CNN nézés lesz a szóbeli részéhez, illetve telegraph, daily mail stb. az írásbelihez:) meg persze feladatsorok:))
2013. jún. 18. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!