Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges felsőfokra eljutni...

Lehetséges felsőfokra eljutni ennyi idő alatt (angol), ha?

Figyelt kérdés

Angolból jelenleg középszinten vagyok, ha minden igaz ősszel megyek nyelvvizsgázni, mert igazából tudok rögtönözni meg ilyenek, de van az a 20-on nem tudom hány témakör, amiket szeretnék átnézni, ilyenek, továbbá pár írásbeli feladatot gyakorolni. NAGYON jó nyelvérzékem van, iszonyat könnyen tanulom a nyelveket (tehát nem csak az angolt!). Egész nyáron az angolt fogom gyűrni, az is lehet hogy augusztusban megyek középfokú nyelvvizsgára és nem ősszel.

A lényeg, hogy decemberre/februárra fel lehet készülni felsőfokú nyelvvizsgára, ha apait-anyait beleadok, segít egy tanár, és tényleg nagyon jó nyelvérzékem van?



2013. jún. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges. De mindkettőre elmenni szerintem teljesen felesleges. Attól neked nem lesz semmi előnyöd, hogy ugyanabból a nyelvből két nyelvvizsgád van, ráadásul még többet is kell fizetned feleslegesen. Menj el télen felsőfokúra, addig meg készülj.
2013. jún. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire biztos vagy a nyelvérzékedben (mert párszor beleírtad, hogy jó a nyelvérzéked...), akkor szerintem is felesleges középfokra menned. Pénzkidobás.
2013. jún. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Lehetséges rajtad múlik
2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért írtam bele, hogy jó a nyelvérzékem, mert minden tanárom, osztálytársam, ilyenek, mindig mondják hogy mennyire jó, meg hogy cserélnének velem, mert nekik annyit kell tanulni meg ilyenek..

Köszönöm a válaszokat, igyekezni fogok!!

2013. jún. 17. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!