Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak koreaiul?

Hogyan tanuljak koreaiul?

Figyelt kérdés
Pontosabban kitől. A problémám az, hogy érdekel a nyelv, de egyszerűen nem találok senkit akitől órákat tudnék venni. (eddig 1 embert találtam, de sajna az én családom számára elég megfizethetetlen lett volna) Tudna vki segíteni?

2013. jún. 17. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretnék. :-)

Budapesten a Koreai Kulturális Központban szoktak tanfolyamokat indítani. www.koreaikultura.hu

2013. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

WORLDWIDEWEB


Elég sok anyagot lehet találni, van jobb, van rosszabb. Nyáron én is szeretném komolyabban elkezdeni a koreai nyelvet tanulni és ezt nekem is "ingyen" kell megoldanom.


Eddig még nyelvet csak netről nem tanultam (koeai esetén a kiejtés miatt ez kicsit neccesebb), de japán, angol, német nyelvvel kapcsolatosan bőven keresgéltem már anyagot neten és vannak nagyon jók is. Koreairól kevesebb van, mint japánból, de azért szerintem van elég, hogy elindulj. Szóval én ajánlom, hogy kezdj elkeresgélni google-n.


Mondjuk ehhez kell biztos angol tudás.

2013. jún. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


Sok sikert! :)

2013. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 23. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!