Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó választás a TELC nyelvvizsg...

Jó választás a TELC nyelvvizsga angol felsőfokúnak?

Figyelt kérdés
Másik kérdésem pedig: nincsen középfokú nyelvvizsgám, jelenthet ez bármilyen hátrányt? Előre is köszi a segítséget.

2013. jún. 21. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem jo valasztas. Egyik legegyszerubb nyelvvizsga tipus. Nemzetkozileg is elismerik, viszont ha kulfoldi tovabbtanulason gondolkodsz, akkor valami elismertebbet tegyel le. Itthoni tovabbtanulashoz meg tokeletes.

Az, hogy nincs kozepfokod nem baj, en is egybol letettem a felsofokot, viszont nagyon jol jott volna az a nyelvvizsga rutin, tapasztalat. :/

2013. jún. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszodat:) nem külföldön szeretnék továbbtanulni, nyelvvizsgára csak majd a diploma miatt lesz szükségem a nagyon-nagyon távoli jövőben:)
2013. jún. 21. 10:33
 3/10 anonim ***** válasza:
szia. szerintem jó a telc, bár nagyon-nagyon drága. esetleg nézd meg az újfajta egynyelvű BME nyelvvizsgát, olcsóbb és szerintem elég egyszerű
2013. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vészes, viszont a magnó rettenetesen nehéz!!!
2013. jún. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) tudom, a magnótól tartok is, de a másik, ami szóbajön még az az ECL, és ott állítólag még nehezebb..
2013. jún. 21. 11:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké, hogy nehéz a magnó, de szerintem a javító tanárok nem annyira szigorúak. Nekem nagyon sok fél pontot kiosztottak, a helyesírási hibákat nem nézik ilyenkor. Szóval nekem csak pozitív tapasztalatom volt veluk.
2013. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) te voltál előtte valamilyen felkészítő tanfolyamon?
2013. jún. 21. 11:56
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, 100 órás felkészítőre. :) 50 óra szóbeli 50 óra írásbeli.

Úgy jelentkeztem erre a tanfolyamra, hogy B1-es könyvből tanultunk a suliban. Így nagyon sokat kellett tanulnom pluszban. A tanfolyam végére sem voltam C1 szinten, de szerintem ezeknél a nyelvvizsgáknál sokkal többet ér az, hogyha sok feladatlapot töltesz ki, mint a tudás.

2013. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, mi is b1-esből tanulunk sajnos...:( én úgy vagyok vele, hogy a nyarat erre szánom, és sokat fogok rá készülni, mivel reál irányba megyek majd tovább, és szeretném már befejezni az intenzív nyelvtanulást:)
2013. jún. 21. 13:00
 10/10 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, te melyik nyelviskolánál vettél részt a 100 órás előkészítőn?
2013. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!