Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami tippetek van, hogy...

Selender kérdése:

Valami tippetek van, hogy miként tartsam fenn folyamatosan az angol és német nyelvből elért szintemet, hogy ne felejtsek és folyton használatban legyen?

Figyelt kérdés
Külföldre utazást és idegen nyelvűvel való levelezést kivéve

2013. jún. 22. 19:26
 1/7 anonim válasza:
film/sorozat nézés adott nyelven adott felirattal
2013. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az idegennyelvűvel való levelezéssel mi a baj? internet világában élünk, simán használhatod ezen keresztül is a nyelvtudásodat.. egyébként tényleg a filmek-sorozatok nézése a leghasznosabb tevékenység. esetleg ismerőseiddel néha írogathattok egymásnak idegen nyelven.
2013. jún. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! ;)


nincs bajom a levelezéssel sem, csak az nekem is eszembe jutott már, azért mondtam hogy azon kívül mondjatok még. :D

2013. jún. 22. 20:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ó értem, bocsi akkor, azt hittem, teljesen elvetetted :) egyébként esetleg idegen nyelvű könyveket is olvashatsz.
2013. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hmm valóban...arra még nem gondoltam...csak lenne ideje rá az embernek :/
2013. jún. 22. 21:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én angol és német nyelvű blogot írok. Esetleg azt is megpróbálhatod, írogathatsz csak magadnak is.
2013. jún. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem is rossz :D

én most úgy terveztem, hogy midnen este a napi eseményeket elírom németül, angolul meg rovásírással...hátha ragad rám valami

2013. jún. 22. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!