Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kreatív angol és egy nyelvtanf...

Kreatív angol és egy nyelvtanfolyam együtt eredményes lehet?

Figyelt kérdés
Nincs nyelvérzékem, de kötelességem megtanulni angolul legalább középfokon. A kreatív angollal kezdem el, az alapoktól, mert úgy érzem vannak hiányosságaim elég sok. Beiratkoztam egy TELC B2 nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamra is (ez nem azt jelenti, hogy el is kell mennem levizsgázni). Másfél hónap alatt szerintetek mennyire lehet haladni. Már egyszer elkezdtem a kreatív angolt (a kezdő könyv feléig jutottam), de a főiskolai vizsgáim miatt le kellett tennem. Eléggé unalmas a könyv, szóval még ez is nehezítette a munkámat.

2013. jún. 24. 18:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!