Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valakinek kedve spanyolul...

Van valakinek kedve spanyolul megtanulni részben együtt, részben önállóan ingyen?

Figyelt kérdés
A nyelvtanulás szórakoztatóbb formájának találom együtt tanulni valakivel a nyelvet. Olyan spanyolul tanulnivágyót keresek (1, max 2 főt), akit érdekel a spanyol nyelv vagy szüksége van egy nyelvvizsgára, kezdő szinten van és hozzám hasonlóan nem akar tanárhoz járni vagy tanfolyamra beiratkozni, viszont teljesen egyedül sem akar nyelvet tanulni. Arra gondoltam, ha van valakinek kedve írjon és tanuljunk együtt spanyolul akár mindennap 1 órát naponta skype-on. Kpfokú gazd. Nyelvviszgára készülök, tanultam már spanyolul, és lehet, hogy nem azonnal, de nagyjából középfokig meg tudnám válaszolni a felmerülő kérdéseket.
2013. jún. 24. 12:26
 1/2 anonim válasza:
Már van jelentkeződ? :)
2013. aug. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig egy emberrel sikerült kapcsolatba kerülnöm. De ő kicsivel magasabb szinten volt mint én.
2014. máj. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!