Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Átlagosan kb. hány sikertelen...

Átlagosan kb. hány sikertelen nyelvvizsga kell egy sikeres középfokú nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés

2013. jún. 30. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
semennyi
2013. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolút egyénfüggő.
2013. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én személyes statisztikám alapján egy se, pedig három nyelvvizsgám van. Az a titka, hogy rendesen fel kell készülni, és nem totózni kell.
2013. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem figyeltetek, nem azt kérdezte a kérdező, hogy egy tisztességesen készülő embernek hány kell (az tényleg nulla), hanem hogy átlagosan hány kell, az átlagban pedig a lusták és a buták is benne vannak. Nem tudom, hogy van ilyen statisztika.


Az tény, hogy az átlagból nem lehet következtetni rá, hogy egy megadott embernek hányadszorra fog sikerülni. Nekem mindig elsőre szokott.

2013. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában másodikra sikerülni szokott, legalábbis az ismerőseimnek. Nekem csak egy van, de az elsőre. De van olyan távolabbi ismerősöm, aki már kb. 1 éve mindre elment (6?), de van 1, aki kifejezetten sokat készült, precíz, szorgalmas és csak harmadszorra...

Sztem 2-3 lehet az átlag.

2013. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!