Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megosztanátok velem a nyelvviz...

Megosztanátok velem a nyelvvizsga tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Leginkább az ÖI(Österreich Institut) nyelvvizsgára lennék kíváncsi, és azzal kapcsolatban mindenre.(jól szervezett-e, mennyire nehéz a többihez viszonyítva, hogyan zajlik le pontosan stb.)


Még az Euroexam is érdekelne. Ja és német nyelvből:)


Nagyon köszönöm előre is bárkinek, aki válaszol!



#német #nyelvvizsga #német nyelv #ÖI német nyelvvizsga
2013. júl. 5. 22:00
 1/5 MarkoG válasza:

EURÓRA MENJ

könnyű és olcsó


ha megvan a tudásod akkor simán menni fog

2013. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. júl. 5. 22:10
 3/5 anonim válasza:
sajna én csak az üzleti angolhoz tudnék hozzászólni, de ha valakinek van tapasztalata BGF vagy Zöldútról akkor bátran ossza meg!
2013. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én totál meg vagyok elégedve az ÖSD-vel. Többihez viszonyítva nem tudom, csak 1x kellett mennem :)

Leírást találsz róla neten is, meg régebben már több kérdésnél leírtam, google-ön meg tudod keresni.

2013. júl. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most nagy dilemmában vagyok :\ Angolból én Euroexamon voltam, és sikerült. Valahogy mostanában azonban az Österreich Institutos némettel jobban szimpatizálok, mert az ugye csak németre van... Utolsó nem bánod, ha írok privit? Honlapjukon már minden létező információt elolvastam kétszer is, én inkább személyes tapasztalatra lennék kíváncsi... Nagyon köszönöm egyébként!
2013. júl. 6. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!