Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék spanyol lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék spanyol lányokkal ismerkedni, hogy akár még komoly kapcsolat is lehessen belőle? Facebook vagy egyéb?

Figyelt kérdés
Spanyolból van felsőfokú nyelvvizsgám és emeltszintű érettségim.. És nagyon érdekel Spanyolország és az ottani lányok is nagyon szimpatikusak :)

2013. jan. 6. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözz spanyolhonba.
2013. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
spanyolországban
2013. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Erasmus?:)
2013. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Jó választás, a spanyol csajokat már 13 évesen is dughatod legálisan! Egy a baj, hogy úgy tudom Európán belül Spanyolországban van a legtöbb AIDS-es. :S
2013. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ezt a buta előitéletet..... anyám....:( spanyol nyelvű embereket nemcsak spanyolországban lehet találni, hanem Paraguay-ban, Argentínában, Costa Rica-n...... jajjjjjjj :D
2013. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Költözésen már én is gondolkodtam, csak még gy kicsit nem ártana összeszednem magam anyagilag, meg hát úgy lelkileg is, hogy mégis csak itt hagyok mindent és mindenkit :D

Meg mondjuk azért full bizonytalanságba nem mernék csak úgy kimenni.. Előbb kinéznék valami normális munkát is ott.

2013. jan. 6. 00:26
 7/11 A kérdező kommentje:

Egyébként idén végzek a Színművészetivel..

Itthon nemnagyon lehet szerintem színészként megélni (ha most kezdem).

Esetleg ott kint mi ezzel a helyzet?

2013. jan. 6. 00:39
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
irtam üzit:)))))
2013. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
visszaírtam:)
2013. jan. 6. 00:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Regisztrálj Badoo-ra. Ott be tudod állítani melyik országból szeretnél megismerni embereket, és milyen céllal.
2013. jan. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!