Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érdemes angolul nézni...

Hogyan érdemes angolul nézni filmeket?

Figyelt kérdés
Az angol tudásomat akarom fejleszteni nyáron, hogy nézzem angolul a filmeket? Angol hang + angol felirat és amit nem értek szótározzam ki? (egy picit tartok ettől, mert lehet túl sok mindent nem fogok érteni, és így egy 2 órás film 4 óráig fog tartani). Bármilyen tanácsot elfogadok!
2013. júl. 7. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad.Nem kell indent kiszótárazni.A fontosabb szavakat kell.Utána megnézed többször.Sorozatok jobbak.Én a zöld íjászt nézem...
2013. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sorozatok tenyleg jobbak, egy ido utan rajossz a szavak jelentesere, mivel majdnem ugyanazok a szavak ismetlodnek a sorozaton belul. Igy jobban meg fog ragadni. Mellesleg ezek nem tartanak orakig, szoval nem fogsz raunni egybol.

Ajanlom a Once upon a time-ot. Eleg erthetoen beszelnek benne.

2013. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem az első részt a Once upon a time-ból angol hang angol felirattal. Egy részét értettem, még szótárazás nélkül is (ami jó érzés volt, mert csak pár hónapja tanulok angolul), de hiába szótárazok, a történetnek egy része nem világos. Ez nagy probléma? Vagy így a természetes?
2013. júl. 9. 21:46
 4/4 anonim válasza:
nyitott szemmel, csukott szajjal :)
2014. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!