Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valakinek nem lenne kedve...

Stevy kérdése:

Valakinek nem lenne kedve beszélgetni velem angolul skypeon vagy akár hol aki perfekt?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok és keményen rá szeretnék hajtani az angol nyelvre nagyon meg szeretném tanulni jól minél jobban akár perfekt szintre is! Kéne egy olyan partner aki már nagyon jól beszélsz már-már perfekt akivel tudnék minél többet beszélgetni és fejlődni ezáltal. Semmi magyar szó csak ha valami rosszul mondok vagy akkor kijavot angolul. Mivel szerintem a legjobban úgy lehet angolt tanulni ha rá vagy utalva már mint pl. ki mennék UK-ba... De sajnos ezt nem tehetem meg. A kérdés adott napi 1-2 óra beszélgetés jó lenne de persze minél több... :) Várom a lelkes jelentkezőket! :)
2013. júl. 8. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:

interpals.net

hasznos lehet;)

2013. júl. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!