Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Skypon tanítana angolul engem...

Skypon tanítana angolul engem valaki, ingyen?

Figyelt kérdés
Most végzett , vagy épp főiskolára, egyetemre járó angol tanárok, vagy aki épp ráér? 10 éve tanultam valamit még gimnáziumban, de sohasem volt érzékem hozzá, de most lelkes diák lennék.
2013. júl. 9. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
És mit adnál érte cserébe? Csak a két szép szemedért nem hiszem, hogy bárki időt fog rád fecsérelni.
2013. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Jelenleg mégis milyen szinten állsz?

Milyen szintre szeretnél eljutni?

Mi a célod a nyelvvel? (külföldi munkavállalás, nyelvvizsga pl. diplomához, egyéb)


Én néha tudok beszélgetni angolul, ha gondolod.

Írj rám.

2013. júl. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, a két szép szememért szeretném, ha valaki épp ráér, vagy van türelme, kipróbálná a tanítást stb...

Egyedülálló, két gyerekes anya vagyok, 16 hónapos és 3,5 évesek a kislányaim, nem tudok erre költeni.

Jövőbeli terveim között szerepel, 2-3 év múlva akár Angliában próbálkozni.

2013. júl. 9. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor találd ki, hogy mi az, amit te tudsz adni cserébe. Takarítani, főzni, vigyázni a tanárod gyerekére, vagy bármit.
2013. júl. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pécsett, vigyáznék a tanárom gyerekére cserébe.
2013. júl. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!