Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire nehéz egy középszintű...

Mennyire nehéz egy középszintű német nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Viszonylag jó nyelvérzékem van,és szeretnék nyelvvizsgát tenni.Mennyire lesz nehéz?Most érettségiztem le,70%-kal négyes lett.Mik a kilátások,mennyire fog menni a nyelvvizsga?Mennyire kell majd készülni?

2013. júl. 10. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

nyelvvizsga függő is. A kiválasztott fajtára rá kell állnod.

Én 6 évig tanultam suliban, mindig kitűnő voltam belőle így 2 hónap külön nyelvvizsga feladatokkal gyakorlás után meg is lett a nyelvvizsga. Tehát én csak 2 hónapot áldoztam rá (heti egyszeri tanárhoz járással), de ugye előtte meg tanultam rendesen.

Minden fajta egy kicsit más, azért kell egyet kiválasztani és arra ráállni.

Hogy mennyi idő kell neked azt majd a jelenlegi tudásod fogja eldönteni :) és ezt is, hogy neked milyen nehéz lesz

2013. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kinézted már magadnak valamelyiket, hogy melyikre

mennél szívesen? Origo, Telc?

2013. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!