Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapfokú német nyelvvizsga?

Alapfokú német nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Most megyek 8.-ba de mire kezdődik az év el kell dönteni hogy ki hova szeretne továbbtanulni, szeretne-e nyelvvizsgát tenni, stb. és azt szeretném kérdezni, hogy a német alapszintű nyelvvizsga mennyire nehéz, és kinek hogy sikerült? 3.-ban kezdtem a nyelvet, de akkor még nem osztályozták, negyedikben kitűnő, ötödikben kitűnő, hatodikban jeles, hetedikben kitűnő..

Szerintetek megpróbálkozzak vele?


2013. júl. 14. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Én úgy tudom nincs alapfokú nyelvvizsga vagy ha van is semmit nem ér inkább várj vele és majd érettségi után középfokút tegyél!
2013. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Van alapfokú nyelvvizsga! De tényleg nem ér semmit, csak pénzkidobás, várj még és menj el középfokúra.
2013. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igaziból nekem azért nem pénzkidobás, mert a mi sulink hogyha sikeresen letettük akkor a pénzt visszafizeti, csak nem tudom hogy merjek-e rá vállalkozni, de azért köszönöm a válaszokat. :)
2013. júl. 14. 14:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azzal csak hitegetnek hogy visszafizetik ugyanis egy nyelvvizsga igen drága így aligha fogják megtéríteni esetleg egy részét!
2013. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát ha alapfokúra is vonatkozik, akkor vágj bele nyugodtan.

Alapfokún semmi extra nincs, alapok. Számok, bemutatkozás, családról pár szó, tényleg vmi nagyon egyszerű szintet képzelj el!

2013. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2013. júl. 14. 15:28
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
De mitől jobb neki, ha megcsinálja az alapfokot? Sehol semmi előnnyel nem indul ezáltal, gyakorlatilag poháralátétnek jó, másnak nem igazán.
2013. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Azt kijelenteni, hogy nincs értelme az azért elég durva.

Legalább gyűjt vizsgatapasztalatot. Így ha már megy középfokra, akkor nem lesz annyira idegen ez a dolog.


Én egyből mentem felsőfokra, és eszméletlenül paráztam előtte.

Egyébként a tudásod nem attól függ, hogy hanyas voltál belőle általánosban.

2013. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnám, legalább lesz tapasztalatod. Bár ha most ráfeküdnél egy kicsit, esetleg elmennél nyári intenzív tanfolyamra a középfokú is sikerülhet.
2013. júl. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Most nem is az, hogy mit ér el vele.. Ha ingyen volt, akkor miért ne?

Vki írta, hogy tapasztalat! Teljesen igaz! :)


Ha ingyen van, akkor miért ne csinálja meg? :D

2013. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!