Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérem fordítsa le angolra...

Kérem fordítsa le angolra valaki. ty?

Figyelt kérdés
Én tartom a szüleimmel a kapcsolatot mi megbeszéljük mi történt az iskolába és hétvégenként járunk családi összejövetelekre. Számomra az ideállis anya legyen kedves, jó humorú, okos, gondoskodó (affectionate), megértő (understanding), és álljon ki értem bármikor.
2009. okt. 19. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:

I keep in touch with my parents, we talk about what happened at the school, and at weekends we have family gatherings. For me the ideal mother should be kind, with a sence of humour, caring, understanding and she should protect me any time.

affectionate: érzelemgazdag

2009. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi együt elszoktunk menni hosszab nyaralásokra és hétvégén néha horgászunk a hortobágyon vagy elmegyünk a rokonokhoz. ezt letudnád kérlek.
2009. okt. 19. 23:06
 3/4 anonim válasza:

nem az elözö vok!!


We együt we grew unused to go hosszab onto summer holidays and we angle sometimes on a weekend you are the hortobágyon we go away to the relatives

2009. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

23.17!

Még jó, hogy nem az előző vagy, aki én vagyok. (nem "vok")Te ezt komolyan gondolod? Beléd annyi ész nem szorult, mint egy majomba? Amellett, hogy az idő már rág eljárt a kérdés felett, nem tűnt fel neked, hogy a totálisan zagyva webfordítás egy csomó szót magyarul hagyott benne? (Mondjuk azért, mert helyesírási hibásak voltak.)

2009. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!