Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valakinek TELC nyelvvizsgá...

Van valakinek TELC nyelvvizsgája? Mi a tapasztalata a nehézségi fokról?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Felsofokom van belole. A nehezsegi fok alatt nem tudom mit ertesz. Nem konnyebb ez se sokkal mint a tobbi.
2013. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
TELC középfokra készítettem fel a diákjaimat. A könnyebbekközé tartozik, mikor németből viszonylag rövid idő alatt kellett nyelvvizsga, én is erre mentem. Típusfeladataik könnyen begyakorolhatóak, levelek is viszonylag könnyen megírhatók klisék alapján. Ha csak azért kell, hogy nyelvvizsga legyen, nem akarsz komolyabban foglalkozni a nyelvvel, teljesen jó.
2013. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szintén nyelvtanár, angol. Sokszor kérdezik tanítványaim, hogy melyik a legkönnyebb nyelvvizsga, az én válaszom pedig az, hogy szerintem akkor könnyű egy nyelvvizsga, ha jó sokat gyakorolsz az adott feladatokból, a sok alatt valóban sok gyakorlásra gondolok és nem csak arra, hogy elmegyek a magántanáromhoz, ott vagyok 1,5 órát és ezzel le van tudva. A másik válaszom pedig ált-ban az, hogy akinek a szókincse jobb az menjen a TELC-re, de aki inkább nyelvtan központú, az esetleg válasszon egy másikat (pl BME kétnyelvű, amiből szerencsére már van egynyelvű változat is). Szerintem,de ez csak az én véleményem. És egyébként csatlakozom az előttem szólóhoz is!
2013. júl. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Idióta e ország mindenből, lehet valakinek papírja de ha nem tudja a nyelvet beszélni ??????

Itt egy kis zsebpénzért mindenki vehet....papírt de tudást ??? Feleségem is majd egy évig járt sok pénzt kidobott egy papírért de beszélni???

2013. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!