Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek olyan elektronikus...

Ismertek olyan elektronikus szótárat amit saját magadnak tudsz vezetni, új szavakat hozzáadni stb? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés
Na szóval... :D Jelentkeztem egy külföldi nyelviskolába (ef) és ha kifizetted az egész összeget stb... akkor betudsz lépni az iskola által szerkeztett csak tanulóknak szóló weboldalba, amelyen tudsz ismerkedni a többi tanulóval ( ez a része olyasmi mint bármelyik közösségi portálé) és van rajta egy olyan menüpont amibe benne van a nyelvtan, gyakorló feladatok, szótár. Ez a szótár úgy működik hogy van egy keresője beíród a szót,kihozza, megnézed mit jelent és van egy olyan lehetőség hogy hozzáadjam egy általam készített mappába ( pl: new words list 1 ) Szóval így könnyen rendszerezni tudom az új szavakat és ha akarom akkor van egy olyan lehetőség hogy practice (gyakorlás) és itt kikérdezi tőlem a szavakat (felolvassa egy olyan gépi hang mint pl a google fordító) és én választhatok hogy tudom vagy nem tudom a szó jelentését azt a végén újra egy listába rendezi hogy megtanult - ill. a még nem megtanult szavak. Nos nekem egy ilyesmi szótárra lenne szükségem mivel a tanfolyam végével számomra erre az oldalra a belépés meglesz tagad mivel már tanulom ott, viszont ezzel a módszerrel sokkal gyorsabban és jobban megtudom tanulni a szavakat. Bocsi a hosszú részletezésért remélem tudtok segíteni :)
2013. júl. 21. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval, ha jól értem neked egy elektronikus szótár kell, amit igazából te alkothatsz meg? Van egy program (ingyenes),ennek pont ez a lényege. Anki a neve.
2013. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az.(első voltam)

2013. júl. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen ez tökéletes :D kipróbáltam működik minden :) köszönöm szépen :D
2013. júl. 21. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Anki vagy Memrise
2013. aug. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!