Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó angolos segítsen.! Szeretné...

Jó angolos segítsen.! Szeretnék rendelni egy oldalról. Az a kérdés hogy ingyenes a kiszállítás Magyarországra? Annyira nem értem :s egy palettát szeretnék megrendelni. Aminek a linkje itt található:

Figyelt kérdés

(Az oldal itt van) : [link] html? Litb_from=paid_mb_Criteo¤cy=GBP&utm_source=criteo&utm_medium=mediabuy&utm_campaign=uk

tudom hogy maga a paletta 14.84 EUR vagy 17.99 USD már csak a kiszállítás ide Magyarországra mennyi lenne? vmi jó angolos segítene?!!



2013. júl. 25. 20:56
 1/4 A kérdező kommentje:
nem tudja kirakni :( Az oldal itt van : [link] html? Litb_from=paid_mb_Criteo¤cy=GBP&utm_source=criteo&utm_medium=mediabuy&utm_campaign=uk
2013. júl. 25. 20:58
 2/4 A kérdező kommentje:
csak írjátok oda be hogy palette 168 colors,oldalt nem enged.
2013. júl. 25. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:

jobb oldalt, ott van, hogy live chat, megnyilik egy uj ablak es csetelhetsz veluk, en probaltam de email cimet ker, azt inkabb nem adok meg


Ha jelentkezik valaki, akkor ird ezt hello, I would like to order palette 168 color. I live in Hungary, do you ship to Hungary? If yes, how much is shipping?

Thank you, bye.

2013. júl. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. júl. 26. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!