Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van értelme megtanulni egy...

Van értelme megtanulni egy nyelvet, csak azért mert tetszik?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Csak ezért érdemes megtanulni egy nyelvet:)
2013. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Inkább azért tanuld meg és ne azért, mert kötelező!

Egy nyelv egyébként is mindig jól jön. Szóval érdemes, persze attól is függ, hogy milyen nyelv. Mert pl. egy afrikai törzsi nyelvnek, amit 3 ember beszél a világon, nem lenne értelme megtanulni.

2013. júl. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A nyelvtanulás is lehet hobbi. Ha annyira tetszik tanuld meg, veszíteni vele nem fogsz semmit. Lehet, hogy hasznát is veheted. Én spanyolt kezdtem tanulni egy ideig, mert tetszett, de mostanában nincs időm rá. Szóval szerintem, igen, van értelme. Milyen nyelvről van szó? :)
2013. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A nyelv az a dolog, amit még hibásan is érdemes tudni. /Lomb Kató/


Milyen nyelvről lenne szó?

2013. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
persze :)) ha tetszik is a nyelv, akkor a tanulás is könnyebb
2013. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kulcsszavakból olasznak tűnik ;)

Amúgy igen,nagyon is van értelme.


Tényleg,ezerszer jobb így tanulni egy nyelvet,mint kényszerből.

Meg,ki tudja mikor veszed hasznát,jó ha van.

2013. aug. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

én éveken át azért tanultam a németet mert kötelező volt, nem választhattam..namost kb. annyit tudok hogy ich liebe dich.

angolt rövid idő alatt sikerült megtanulnom mert szerettem és szeretem is, és így vagyok az olasszal is.

2013. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (ment mindenkinek a zöld kéz) Olasz nyelvet szeretném tanulni.
2013. aug. 1. 13:35
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére jó nyelvtanáraim voltak, ők megszerettették velem az idegen nyelveket. :)
2013. aug. 1. 15:26
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Sőt, szerintem - ha egy világnyelvet már beszélsz, mert az ma már elengedhetetlen - csak azért érdemes, mert tetszik :) Ha érdekel, akkor könnyen tudod tanulni, élvezni fogod, és szívesen használod majd.
2013. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!