Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lefordítaná nekem?...

Valaki lefordítaná nekem? Nagyjából én is értem, csak biztos szeretnék benne lenni.

Figyelt kérdés

Das Mietverhältnis beginn mit dem 16.07.08 Es läuft auf unbestimmte zeit und kann von jedem Teil spätestens am 3.werktag eines Kalendermonats für den letzten tag des übernächten Kalendermonats gekündigt werden.Nach 5 8 10 Jahren seit der überlassung des wohnraums verlängert sich die Kündigundfrist um jeweils 3 Monate.


DAs Mietverhältnis kan vom Vermieter gekündigt werden,wenn er ein berechtiges Interesse an der beendigung des Miet verhälnisses hat.Diese Regelung gilt nicht für ein wochnhaus mit zwei wochnungen,von denen die eine vom vermieter selbst bewochnt wird,wenn der vermieter klar zum Ausdruck bringt,daß er sich nicht auf ein berechtigtes Interesse beruft.Die kündigungfrist verlängert sich in diesem fall um 3 monate.


2009. okt. 25. 14:59
 1/6 anonim válasza:
www.webforditas.hu
2009. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kössz,nem ez volt a kérés....

Már próbáltam.Lefodít úgy,hogy a fele marad német szóval,ja és szinte értelmetlen.....

2009. okt. 25. 15:32
 3/6 A kérdező kommentje:

Esetleg tudna valaki segíteni??

Az elsö rész lenne számomra nagyon fontos.

2009. okt. 25. 15:37
 4/6 anonim válasza:
A lakásbérlet 08.07.16-ával kezdődik. Határozatlan ideig tart, és minden fél által felmondható a naptári hónap 3. napjáig a 2-vel utána következő hónap utolsó napjára vonatkozó hatállyal. A lakás átengedése után 5, 8, ill. 10 évvel a felmondási határidő 3-3 hónappal meghosszabbodik.
2009. okt. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2009. okt. 26. 07:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Das Mietverhältnis beginnt mit dem 16.07.08


(A bérleti jogviszony (datum)mal

kezdődik -

2019. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!