Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megszeretnék tanulni angolul,...

Megszeretnék tanulni angolul, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már annyira fiatal,42 éves. Menni fog ez még nekem? Nagyon szeretném tudni a nyelvet, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Magántanár megtudna tanítani, vagy jobb a tanfolyam? Hova érdemesebb, árban melyik a kifizetődőbb?

2013. aug. 11. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Menni fog:)) szerintem a magántanár kedvezőbb, árban nem biztos, de van pár nagyon olcsó tanár:) Ha valamire szükséged van én is szívesen segítek, elég jólbeszélem.
2013. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is már felnőtt fejjel kezdtem el az angol tanulni. A Doverban kezdtem, azt ajánlották és valóban nagyon jó tanáraik vannak.Engem 2 is tanitott, extran meg vagyok veluk elegedve es nem is volt draga a tanfolyam, sot egyesek maganorakat is adnak es eleg jo aron.
2013. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 11. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!