Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pannon nyelvvizsga vélemények/...

Pannon nyelvvizsga vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Aki volt Pannon felsőfokú nyelvvizsgán, leírná mi hogyan zajlott, hogy tetszett, tapasztalatok, vélemények?

Felsőfokú német nyelvvizsgára készülök, valószínűleg egynyelvűre fogok jelentkezni. Mennyire hátrány, hogy nincs felkészülési idő?

Mindent szívesen fogadok, mennyire tartjátok nehéznek stb.

Mindent köszönök előre is! :)



2013. aug. 12. 18:54
 1/4 anonim válasza:
Én az angol felsőfokúm tettem le ott tavaly. Igazából nagyon tetszett, mert pl szóbelinél volt 20 perc felkészülési idő, írásbelinél meg nagyon segítőkészek voltak akik bent voltak, úgyhogy nem panaszkodhatok. Amire viszont készülj hogy a szóbelin olyan témák voltak nekünk hogy korrupció, rasszizmus, tanulatlanság, földönkívüli élet meg én például a kommunizmust húztam. Szóval nem egyszerű, de ennél egyszerűbb vizsgát nem találsz, meg nagyon korrektek szerintem.
2013. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ilyen témákról még magyarul sem tudnék sok mindent mondani, nem, hogy németül.

És szóbelinél, ha megakadtál, segítettek?

Igazából szűk 3 hónapom van, hogy felkészüljek a vizsgára, de még csak erős B2 szinten vagyok. :(

2013. aug. 12. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyit tán csak tudsz: Komonyizmusz kaputt! Kaputt!! Verstehen!?...:)))
2013. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelentkeztél rá?

Mikor mész?

2014. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!