Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A "gut feeling" angol kifejezé...

A "gut feeling" angol kifejezést hogy fordítanátok magyarosan?

Figyelt kérdés

Pl1: Laure had a gut feeling that her husband was cheating on her, but she couldn't prove it.


Laurának volt egy olyan érzése hogy a férje megcsalja őt de nem tudta bebizonyítani??


Pl2: As soon as i came into the room i had a gut feeling that something was wrong and then, i saw marry lying on the floor.


Amint beléptem a szobába olyan érzésem támadt hogy valami rossz történt és ekkor meglátta, Marryt a földön fekve.


ez így jó nagyjából ???


2013. aug. 13. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
megérzés
2013. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megsejtés
2013. aug. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyanú, sejtelem
2013. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Laurának volt egy olyan meg/érzése hogy a férje megcsalja őt de nem tudta bebizonyítani.....


Amint beléptem a szobába olyan érzésem támadt hogy valami nincs rendben és ekkor megláttam, Marryt a földön fekve.


Amint beléptem a szobába elfogott egy érzés hogy valami nincs rendben és ekkor megláttam, Marryt a földön fekve.


Amint beléptem a szobába egy olyan érzésem volt hogy valami nincs rendben és ekkor megláttam, Marryt a földön fekve.


Amint beléptem a szobába egy olyan érzés fogott el hogy valami nincs rendben és ekkor megláttam, Marryt a földön fekve.

2013. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
zsigerből érezte, ezt magyarul is lehet mondani
2013. aug. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Az az érzés kerítette hatalmába, hogy"
2013. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Andrasegon ***** válasza:
ösztönös / spontán megérzés
2013. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!